Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacerta

    aktív tag

    Tegnap gurultam egyet fel a Bükkbe.

    Farkasnyaknál szakadni kezdett a hó, -2 fok lett, na mondom ebből nem lesz Tardonai kör, ait terveztem, húzzunk haza a fenébe. Lekanyarodtam Ómassának a régi úton ( kb. 10-el lehet menni lefelé, olyan sz*r az aszfalt ), pillanatok alatt teljesen lefagyott a kezem az aldis téli kesztyűben, de úgy, hogy fájtak az ujjaim. A bánkúti szennyvízgépháznál előkapartam a tartalék téli kesztyűt ( egy dekás Forclaz, rá van írva hogy wind stoppos, de a lósz*rt fogja a szelet ), felvettem azt alulra, és nagy nehezen rápajszeroztam az aldisat ( mert egy méret a kettő ).
    Így dupla kesztyűben már szimplán csak nagyon fázott a kezem, viszont az ujjaim nemigen hajlottak. De legalább leértem a Garadna-völgybe, ahol már nem fagyott.

    Szóval kellene egy rendes kesztyű, elérhető áron.
    Rockbrost, Westbikiget néztem, jókat hallottam a Coolchange-ről is, de abból most nem látok olyat, ami tetszene.
    A tegnapi kalandból kiindulva kivehető béléses dupla kesztyű lenne a jó. Tippeket elfogadok, ha van bevált modell. :)

    A méretezéssel kapcsolatban mi a tapasztalat? Nekem a 8.5-9 méret szokott jó lenni, mennyire megbízható a kínaiak méretezése?

Új hozzászólás Aktív témák