Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #243814 üzenetére

    Szóval a Speci kínait másol, mert a Fast Trak az újabb modell? ;]
    Szerintem amúgy teljesen más a mintázat, csak az L formájú bütykök hasonlítanak, meg mindkettő nyílszerű mintázat. A Speci bütykei egyszerűen csak arányosan szét vannak szórva a futófelületen. Szerintem úgy száraz gumi, hogy próbál univerzális is lenni, a Chaoyang meg vérbeli száraz gumi, futófelületen sűrűbb, gyorsabb mintázattal, hogy a lehető legjobban guruljon, szélek felé meg egyre agresszívebbé válik, hogy kanyarban azért legyen tapadása. Szóval a Chaoyang mintázata szvsz átgondoltabb és verseny orientált. A Specit én előre és hátra is feltenném, hátra a T5-öt, előre a T7-et (mert ez puhább), a Chaoyangot viszont csak hátra, előre én inkább agresszívebb Phantom Wet-et raknék. A Kenda Booster Pro amit rendeltem Rekon, Fast Trak, Barzo, Rocket Ron, Cross King riválisnak tűnik és remélem van is annyira jó, mint azok :D . A Chaoyangról főleg azért mondtam le most, mert elöl Forekaster van és ahhoz hátra aránytalanul apró mintázatú lenne gondolom, az a Phantom Dry 1-2 szinttel gyorsabb gumi a felsoroltaknál.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák