Új hozzászólás Aktív témák

  • vhunor

    őstag

    válasz parandroid #228320 üzenetére

    Ne is mondd. Komplett nagycsaládok foglalják el széltében-hosszában a bringautat tízmillió forintnyi összértékű ebájk parkkal, simán megállva beláthatatlan kanyarokban, óriási kockázatot jelentve a lefele gurulóknak (és nem kell ahhoz 60+-szal érkezni, hogy alaposan összetörd magad).

    Ugyanez a szentendrei ártéri bringaúton, megszámolni sem tudom már, hányszor kellett satuznom kanyarba érkezve.

    Múlt héten a dunabogdányi strand szakaszon egy 60+ nő simán kigurult autóval a bringaútra, majdnem leégettem a GP5000-et a hátsó kerékről hogy meg tudjak állni.

    Szentendre belváros felé a Szentlászlói úton jellemzően autó sebességgel szoktam menni (azaz stabilan 40-50 km/h között), a többség leszarja, kihajt elém mellékutcából, miközben egy ugyanilyen sebességgel érkező autó elé eszébe nem jutna.

    Ezzel szemben ismerős mesélte, hogy Tenerifén az egyik körre elfelejtett lámpát vinni és a hosszú alagútban egy busz beállt mögé tíz méterre és végig mögötte maradva világított neki, hogy nagyobb biztonságban legyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák