Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz parandroid #228320 üzenetére

    15+ éve Kaposvár, a négysávos út és járda közötti széles zöld részen kialakították az egyik első értelmes kerékpár utat. (környéken)

    Gyalogosok ezt úgy értelmezték hogy mostantól két járdájuk van, de főleg a bicajút. Haverom vett több szett gumit, hogy megtalálja a legjobban visítót ha satuzza a hátsót. Amint meglátott egy gyalogost, begyorsított, majd mikor közelbe ért satu és jobbra balra csúsztatta az úton, gumi visított, gyalogosok ugráltak a bokorba, én meg majdnem melléjük a röhögéstől. Volt egy másik srác aki ezt gázdudával oldotta meg. Régi szép idők, ma már helyszíni tarkón lövés járna ilyenekért gondolom...

    Volt egy kutyás is akinek elvittem a pudliját mert nem láttam a madzagot szürkületben, de meglepő módon a nő kért bocsánatot. Azóta se hallottam ilyet :DDD

    Más: Most jött meg az Olight RN 1500. Meglepően pici, de érzed hogy van benne anyag. Quadlockos szóval oda teszed ahova szeretnéd, de a gyárihoz is adtak vagy 4 csere szíjat + go pro felfogatót. Nem mint ha számítana de maga a doboz is mágnesesen nyílik. Minőséget sugároz az egész tokkal vonóval. Szófogadó leszek és nem kapcsolom be csak az első feltöltés után, de várom az éjszakát :))

    Megint más: Tegnap este 30km nagyrészt terepen, utolsó egy óra sötétben. Ma ugyan ezt megjártam délelőtt asszonnyal. Utolsó nagy dombon szenvedtem is, egy nagy légy szemen fejelt még a tempós elején. (kell szemüveg is...) Majd megálltam felvenni egy munka telefont, asszony a domb tetejéről üvölt: Mi van te nem bírod? Buz! vagy? Én meg a domb aljáról: [link]

    Korábban egy kanyarban kisodródtam, hiába döntöttem a gépet. El nem estem csak beszáguldottam a susnyásba. Mindehhez néző közönségem is volt:




    fidesz béke menet ;]

Új hozzászólás Aktív témák