Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz fulton #220622 üzenetére

    Nyáron a két kulacs must have. Én ha észreveszem, hogy szomjas vagyok, de kicsit későn kapok észbe, gyakorlatilag egyben le tudom tolni az egyik 750-est. Az egyikben isot viszek, a másikban vizet, már csak azért is, hogy vészhelyzetben tudjak mosakodni (kisebb sérülés, bogár a szemben, szerelésnél gyors kézmosás), vagy ha nagyon megüt a nap, és a semmi közepén vagyok, akkor is kicsit le tudjam locsolni magam. Ha én fel tudom tenni a két 750-est az országútira, akkor valahogy oldd meg te is egy trekkingen.

    Nekem egy 80-100 km-es kör ennyi, plusz mezzsebben 2 szem gyógyszer, 2 cerbona szelet, pár zsepi (kb egy fél tizes csomag), telefon, mini tárca (iratok, kártya, 1-2 bankjegy), meg egy ffp maszk:

    A nyeregtáskában van belső, multitool, gumileszedő, egy kendő, meg egy darab ragtapasz. Pumpát ott látod az italtartó alatt. És ez egy 53-as váz, szóval ha ebben elfér, akkor kb bármiben.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák