Új hozzászólás Aktív témák

  • Sped

    aktív tag

    válasz sebgutkopf #208460 üzenetére

    Bringa mellett én edzőteremben futok heti 2x fél órát és heti 3x súlyzós edzést nyomok így télen, nyáron futás helyett bringa van és kevesebb a súlyzó is. Futni még nem merészkedtem ki a szabadba, az nekem nem komfortos. Pedig érdekes lenne megnézni, mi a különbség az edzőtermi és a szabadban futás között (erről van vmi komolyan vehető cikk vagy tanulmány vhol?), mert érzetre teremben futni nehezebb, nincs ugye menetszél és semmi légmozgás, hamarabb túl tud hevülni a szervezet, bár ebben rengeteget fejlődtem, a kezdeti 10-15 percről fejlődtem fel 30-ra. Miközben nyáron lazán megy a 4 órás outis tekerés 25-30 km/h átlagon.

    Azt viszont alá tudom támasztani, hogy a rövidebb, de alapből sokkal intenzvebb futás hasznosabb, mint pár óra bicikli, nálam óriási ugrás történt fogyásban anno, amikor elkezdtem futni. Szerencsére most már csak arra kell figyelnem, hogy szintet tartsak edzettségben és súlyban is, 184/74-el én elégedett vagyok, még a kockákra gyúrok hason, ahhoz még pár kg legyalulása kell és szigorúbb diéta... ami így karácsony környékén nem egy reális elképzelés, valljuk be. :D

    IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

Új hozzászólás Aktív témák