Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Tyler Durden #206650 üzenetére

    Én meglepő módon parásabb nem lettem csak max érettebb és már nem vállalok be bizonyos dolgokat amik régen sima ügyek voltak.
    Simán be tudnám ma is és még csak az sem visszatartó erő hogy esek/összetöröm magam, mert millió esésen vagyok túl.
    Szerintem a sebesség is ettől függ. Aki már úgymond megtanult esni az sokkal kisebb valószínűséggel fogja összetörni magát mint egy olyan aki csak szikrázó napsütésben indul el tükörsima úton.
    Nálam istenigazóból az váltotta ki a vegyünk vissza érzést hogy a kórházi ágyról láttam anyámat ahogy azt látja hogy a gyerekéből csövek állnak ki és épp arról értekeznek a dokik hogy kell e majd vért adni nekem mert fehérebb voltam a műtétem után mint a diszperzit...
    Na akkor nagyon át tudja értelmezni a dolgokat az ember.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák