Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Hasaggymeg #150669 üzenetére

    Pontosan így történt nálunk is...
    MOndtam a gyereknek, ha elteker Vácig, ott az Eszterházy cukrászda a Duna parton, annyi sütit ehet, amennyit csak akar...(valójában azt mondtam hányásig eheti magát sütivel :DDD )
    ELtekert ügyesen, és összesen egy fagyit meg egy sütit választott,uh. nem rokkantam bele...
    hazafelé már kicsi nyünnyögős volt, néha toltam egy kicsit a vállát,,,de ügyesen lenyomta...
    (#150665) ZolkoW:
    Nálunk mondjuk 2 évesen megkapta a futóbringát, és már azzal volt, hogy 3-4km-t taposott bele naponta...meg a durván magas gátoldalon(füves buckás) legurult...stb...4 évesen pedálos bringa....azóta teker...szereti...meg folyton trükközni akar, mert látja az apjátol az egykerekezést meg a kéz nélküli tekerést, és "feszíti" az érzés, hogy ő is akar....anyját meg a "szívinfrastruktúra " feszíti :DDD amikor látja, hogy feláll a vázra stb...én meg nevetek, mert ugyanilyen voltam kölök koromban...
    (#150652) HKorn:
    Az egyszerű olcsó és kezdő szettekből válogattunk,,nem akartam profiknak való cuccot hétvégére csilliárdokért...
    EZt a kabátot vettem feketében,XL méretben
    meg volt hosszú ujjú aláöltözet "kifutó típus" 1790FT-ért abból is kettőt XL-ből...
    Asszonynak is hasonló szetteket lányos verziókból...
    Világítás:
    Cree ledes fejlámpát használok , ha jön autó egy pillanatra direkt felnézek, hogy "villanjak" aztán kulturáltan próbálok oldalra világítani, míg el nem megy mellettünk...
    Épp a napokban kérdeztem a lámpás topicban melyik most a "menő" de olcsó fejlámpa...
    Akarok abból is még egyet....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák