Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    No megjött a guminyomás mérő. Durva, én nem tudom hogy tudtok 2 bar-on terepen tekerni :DDD . Mondjuk 80kg fölött el tudom képzelni, de 65-70kg-al? Egy gyorsabb lejtőzés végére a szívem a húgyhólyagommal helyet cserélne :DDD . Most gyorsan megmértem a nyomást, nem tom a nyomásmérő-e sz*r vagy tényleg ennyi, hátul 1 bar van a gumiban, elöl 0.75 és most "keményre" van pumpálva, nem tudok elképzelni olyan gyökeres-köves lejtőt ahol így felütném :Y . Az elsőt ha nagyon erőlködök ujjal be tudom nyomni a felniig, a hátsót viszont nem igazán, bár nem vagyok egy kigyúrt emberke. Ha ráülök a bringára, a hátsó picit kilapul, de csak annyira, hogy látszik, hogy ráültem és súly van rajta. Le kell mérjem aszfaltra mennyire szoktam felpumpálni, pl. tegnap úgy felfújtam, hogy már iszonyat rázott és pattogott, már a kisebb repedéseket is megéreztem a nyeregben, de már gyanítom, hogy még úgy sincs sokkal több benne 2 bar-nál :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák