Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Runner_fxr #132081 üzenetére

    Az ugribugri-ig szokás szerint jó kis mozi volt a kávé mellé :D

    Lavie: Szép kocka, üdv újra itt :)

    Más: előkerestem azt a képet a bringáról amivel hirdették 2 éve aprón és összedobtam egy újabbal.
    Before - after:

    A fék, a kormánycsapágy, a váltókarok és a hátsó váltó még a régiek :D .
    Valaki (Hasaggymeg?) kérte, hogy írjak majd pár szavat a Mavic Crossride FTS-X kerekekről, nos az a gond, hogy egyelőre nincs amit írjak róla :DDD . Teszi a dolgát, minden rendben, gyárilag centírozva van, a szervizeléséről egyelőre nincs tapasztalatom, mert új. Amúgy a hátsó gyorszáras, az első átütős és adnak hozzá adaptert meg egy gyorszárat, így kompatibilis két szabványú teleszkóppal. Fél kilóval könnyebb, mint a Shimano kónuszos kerekeim, pedig masszívabbnak tűnik, ja és nehezebb volt felrakni rá a Maxxisokat. Ami nem tetszett: a hatalmas fehér CROSSRIDE matricák, ahogy kivettem a dobozból azonnal le is kapartam róla, nem szeretem ha csiricsáré a bringa :DDD . De ezek olyan dolgok, amiket a netes képek, specifikációk alapján is le lehet szűrni... Hangja a hátsó agynak amúgy van, de meglepően csendes, azt hittem zavaróan hangos lesz, de nem.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák