Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz MPowerPH #126546 üzenetére

    És hány centi magas vagy? Ha nagyon alacsony, akkor mondjuk megértem, bár S-es 29"-et elég sokan használnak, megelégedéssel. XC merevben meg pláne megvan a 29" előnye.

    De, hogy állíthatsz valamiről úgy egy tényt, amikor abszolút nem is ismered? Én ezt sem értem. Megnézted a videót?
    Miből gondolod azt, hogy aki ilyet vesz az csak jampizik? Ez a felhasználóknak maximum egy csekély része.

    Te tudtommal XC géppel mész, az amúgy is más kategória, Enduro gépnél bizony rohadt jól tud jönni a rásegítős rendszer. Ennek kő keményen megmarad a sportértéke. Szerintem elméleteket gyártani, és ahhoz makacs módon ragaszkodni, a valóság figyelmen kívül hagyásával, nem egy jó gondolkodás. Nekem nem kell bemutatni a sportolás örömét és a fejlődést, egész életemben sportoltam.

    IMIIKE1998: Már megint ez a lomhább. :DD Megnézted a videjót a fentebb linkelt 29"-es Stumpiról? Hol látsz te ott lomhaságot??? :)

    DH versenyeken sem egyértelmű a helyzet, persze itt már nagyon sok tényező előjön, a versenyzők bringázási stílusa, testalkata is sokat számít, meg az adott pálya.

    A kereket maximum akkor rúgod le ha túl kicsi vázat veszel, vagy ha teli talpal taposod a pedált.

    Kérdezd meg Toobee-t, hogy milyen a 29"-es Speci Enduroval kerékpározni, ráadásul ő sem egy magas srác.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák