Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    Na megvolt a teljesítmény túra. Erős középmezőnyben végeztem a magam kerek 3 órájával. (4:30 a szintidő)
    A legtöbbek mögöttem érkeztek 5-10 perccel, ahogy nézegettem az eredményeket. :P Olyan 30-an lehettünk kb. Volt egy elvetemült srác, aki 1:44-es idővel hozta a terepet. :Y
    Mondjuk olyan bringával én se 20-al ereszkedtem volna lefelé terepen... Az emelkedők kegyetlenek voltam, én rutintalan a kijelölt útvonalon haladtam szigorúan és elég sokat kellett tolni. Meg egyszer gps bevitt egy mező közepére, ahol való igaz, h volt turista jelzés, de vagy méteres gazban gázoltam. :U
    Eltévedtem párszor, de majd jövőre! ;] Ha van helyismeretem, akkor hoznék rajta egy 10 percet, ha jobb bringa van alattam még 10-15-öt is, ha pihenők nélkül megyek, akkor még egy 15-20 perc mínusz.
    Gyönyörű szép bringák voltak, a legtöbb speci és cannondale volt, de akadt cube és merida is. A lefty villákon megint elcsodálkoztam, h h életképes egyáltalán ez a megoldás. :))
    Ismerős nem volt, nem jöttetek. :P De volt egy idős emberke, az utolsó szakaszon. Vele jöttem le a hegyről. Nem volt stresszes. :DDD Kapott pezsgőt a legidősebb résztvevő címével. :)
    Azért az tetszik, h tudtam tartani a tempót az én kis neuzeremmel a sokszor értékesebb bringákkal. Mondjuk úgy érzem egy generálozás ráfér a gépre. :DD
    Ez már erősen a határain túl volt.

    szerk: a gpx-et kijavítottam az oldalon, pl kiszedtem belőle a hazautat (meg az eltévedéseket :DDD ) és csak a célig mutatja az utam. Jövőre kelleni fog ez a nyomvonal, addigra be kéne üzemelnem egy navigációt is, mert most még trekbuddy-val csak térképészkedésre jutottam. Időre órám szerint mondtam a 3-at, mivel a visszaszámlálóm 1:34-en áll. A gpx-ben nem tudom a célig miért mutat nekem negyed órával többet. Vagy lehet nem kellett volna levágni az utána lévő hazautat? Nem akartam módosítani, mert aszondja akkor elvesznek a statisztikák és grafikonok.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák