Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz venember83 #11443 üzenetére

    Meg ne tessék megfeledkezni a pályabringásokról se, akik combkerületükkel hódítanak.
    Jó, a pályabringások tényleg a korcsolyázókkal tartoznak egy kasztba.

    Persze, ott van helyből Armstrong is ellenpéldának, de a nagy átlagra igaz a kijelentésem.

    De ugye a "traktorgumi" az nagyon visszaveszi a teljesítményt városi használat esetén (mondd, hogy igen, ez az utolsó mentsváram az állóképességem védelmében)?!
    Traktorgumivan járok városban is, és a válaszom az, hogy nem igazán ;] A végsebességet természetesen visszafogná, de azt esélyed nincsen elérni, tempós haladásnál ugyanakkora energiabefektetés mellett maximum 2-3 km/h-t vesztesz szerintem, mert a városi közlekedés az elindul-gyorsít-fékez-megáll folyamat körül forog. Így bár van hátránya, de szerintem csak minimálisan jön ki.

    Konkrétan én a mostani 2.25"-ös bütykös felületű terepkülsőkön gyorsabb vagyok aszfalton (terepen pedig főleg), mint a korábbi 1.75"-ös tökéletesen slick futófelületű félterep külsőkkel.

    Abban egyetértünk, hogy városban is nagyon jól jön a teleszkóp, nem kellene merev villás bicaj.
    Én egy merev karbonvillával is kiegyeznék :K

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Aktív témák