Új hozzászólás Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    válasz Gyuree91 #9847 üzenetére

    Viszont olyan kérdésem lenne, hogy olyan helyen szeretnénk használni a tévét, ahol majd műholdas digitv lesz, (mert csak az érthető el) annál megcsinálható ez, hogy nem kell se set top box, se semmi, csak összekötni a "lavrot" a tévével, és ugyanúgy minden működik??? :U

    Ha jól próbálom értelmezni a kérdésed: most van kábel digi szolgáltatásod. Eddig jól? Viszont olyan helyre mentek (.. szeretnénk használni...) ahol csak műholdas szolgáltatás van. A kérdés, hogy "lavrot" teszel fel, összedugod és már jön is az adás? Nos, ha ez a pontos leírás, akkor nem tudod megcsinálni.

    Miért? Mert hiába van DVB-S a tévédben (nekem is van mégsem megyek vele sokra) mert ahhoz még kellene (ahogyan számomra is mások által történt okosítás után kiderült) olyan conax kártyafogadó, ami befogadja a szolgáltató kártyáját. Nos erre a UPC esetében van lehetőséged csak. UPC direktkártya
    Digi erre nem ad lehetőséget, hozzá mindenképpen kell egy stb, ami párosítva van a kártyával (feltéve, hogy jól értettem a nálam tapasztaltabbak írásait itt). Tehát így működik a digi műholdasa:
    külső tányér + stb + TV

    De ha nem jól írtam, majd a nálam okosabbak kijavítanak.

Új hozzászólás Aktív témák