Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz frovery #15212 üzenetére

    A diginek ha jól tudom egy fillérjébe nem kerül az előfizetőkhöz kiszaladgálás. Muterék amikor a tévét vették és mondtam nekik hogy adják vissza a boxot és kérjenek kártyát, azt mondták ok, kiviszi a szerelő, berakja a tévébe, elkér 2500 pénzt és már fut tovább. Se beállítás, se csatorna keresés, csak bedugja, elveszi a pénzt és ennyi. Mondtam nekik hogy akkor a box maradjon, amíg nem mennek legközelebb abba a városba, ahol az ügyfélszolgálat van és majd elhozza személyesen. Így is tett. Nem jótékonysági intézet a szolgáltató. Nekem kábeles digi van, amikor mondtam gond van a digitális adással, azt mondták hogy az előfizetésem analógra szó, és mivel az rendben van, nem foglalkoznak vele. Kijönnek, de ára van, azt hiszem 2500, vagy 5000, már nem emlékszem. Béreltem egy boxot 300 forintért, attól már digitális lett az előfizetésem, ismét jelentettem a hibát, ingyen jöttek, megcsinálták, másnap a box ment vissza a szolgáltatónak. Mert a hülyék a másik az utca másik oldalában laknak :DDD

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák