Új hozzászólás Aktív témák

  • nagydom1991

    csendes tag

    Sziasztok,

    Vásároltam egy NAS326-t viszont sehogy se tudom beállítani, hogy, mobillal csatlakozzon hozzá, illetve, hogy gépen betöltsön a mycloud.zyxel.com-n megadott host. (Ping-elni tudom)
    Jelenleg két router-en megy keresztül: NAS -> TP-LINK Archer AC1200 -> UPC (Technicolor TC7200U).
    Mindkét router-en beállítottam a port továbbítást, viszont nem vagyok benne biztos, hogy megfelelően. (mindkét router-nél ugynazt az ip-t kell megadni?)
    Próbáltam úgy is, hogy közvetlenül a UPC-s router-re köttettem rá, viszont úgy nem tudtam párosítani a mycloud.zyxel.com-l, mert azt írta a NAS, hogy a router nem támogatja az UPNP-t.
    Esetleg találkozott már valaki ilyesmi hibával, vagy tudja rá a megoldást? Végső megoldásként nekem már csak az jutott eszembe, hogy a UPC-s modem/router-t le kellene cserélni egy sima koax/utp átalakítóra, ha egyáltalán létezik ilyen :D

    Remélem minden szükséges információt megadtam ahhoz, hogy valaki tudja, hogy mi a gond.
    Ha ez mégse lenne így, és valaki érez magában hajlandóságot arra hogy skype-on magyarázzon, azt nagyon megköszönném.

    Üdv, Dominik

Új hozzászólás Aktív témák