Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KurtCobain

    őstag

    válasz poffsoft #8399 üzenetére

    Hogy a jelenlegi kiadásban mik a különbségek, azt nem tudom.
    Alapvetően 2 nagy csoport van, az egyik a kínai (zhaochengw a készítő), ő 2 féle ROM-ot ad ki, az egyik a sima CM12 Nighltly, amit a telóra portol, a másik meg a Mokee féle CM12, amit szintén a telóra portol.
    A másik meg az orosz (proDOOMman-től), ő fogja az első kettőt és a saját módosításait hozzáadja, pl a kernelét. Meg van a saját kiadása a PAC.
    A sima CM meg a Mokee között kevés különbség van, csak néhány plusz funkció van a Mokee-ban, pl az status bar-on a hálózati sebességet mutatja, ha a névjegyzékben egy kontaktot kiválasztasz és a füledhez emeled, akkor automatikusan hívja, van benne Mokee center, ahonnan különböző javításokat, patcheket tölthetsz le (már ha van), stb...
    A PAC-ban is van néhány plusz funkció, most így fejből nem tudom pontosan mi, mert nem volt sokáig fent, új téma beállításánál kaptam egy bootloop-ot és raktam is vissza az előző mentést...
    Annyira emlékszem, hogy az előző kiadásnál már menüből lehetett állítani a ZRam-ot, az alap SD kártyát, meg a közelségérzékelőt lehetett kalibrálni.
    ProDOOMman féle ROM-okban viszont a min. CPU órajel az 300MHz, a kínaiakban viszont 96MHz.

    Fordítás szvsz ugyanolyan mindben, csak a plusz funkciók nincsenek lefordítva. Az eddig legjobban fordított CM12 az a 02.14-es volt, a 02.28-asban már jó sok angol volt...
    02.14-esnél az akku is jobban bírta.

    Mmm'kay?

  • Dave Crank

    senior tag

    válasz poffsoft #8399 üzenetére

    Én nem tudom, hogy mi a különbség, de jobban szeretem és jobban bevállt nekem a CM meg a PAC is mint a Mokee.
    Nem tudom miért, de valahogy amikor Mokee volt fent, a cm-t vagy pac-t jobbnak éreztem mindig, bár egyetlen egy mokee sem volt fent szerintem 20 percnél tovább a telefonomon... :D

    Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

Új hozzászólás Aktív témák