Új hozzászólás Aktív témák

  • doongoo

    addikt

    Ezt [link] esetleg próbáltátok? Nálatok nincs fagyás?

    Más probléma, ami engem kicsit zavar: Pebble okosórával használom és a konfigurálható számlapok konfig oldala nem jön be. Valamelyik nubia alkalmazásra gondolok, hogy az zavarhatja be a háttérben, mert különben minden más megy vele rendesen (zenevezérlés, értesítések). Próbáltam kikapcsolgatni mindent, de így sem lett jó, lehet megpróbálok egy teljes factory resetet, hátha segít.

    Még egy dolog, mondjuk ez nem zavar: témák alkalmazásban ha letöltök valamit, akkor kiírja, hogy letöltve, de nem jelenik meg a letöltöttben ill. nem tudom alkalmazni a témát (SD kártya van beállítva alapértelmezett írási helynek)

    Amúgy akksival nagyon jól bírja. Nálam két napot simán elmegy rendesen használva. Tegnap próbáltam navival is, 2 órát használtam, ezalatt összesen merült 15%-ot (nem volt töltőn). Egyben van ez a teló, még a kisebb problémákkal együtt is. Voltam külföldön is vele, az automatikus hálózatkeresés nem a legjobb (legalábbis Ausztriában és Törökországban), de manuálisan kiválasztható a hálózat, amire rá akarok állni.

    Asszem ez nálam kiváltotta a Redmi 1S-t (ugyanitt Redmi 1S eladó)

Új hozzászólás Aktív témák