Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz Keeperv85 #18671 üzenetére

    Üdv ismét !
    Közben a héten nem nagyon volt időm foglalkozni a telefon rendeléssel, most már viszont aktuális lenne, mert nővérem 1,5 hét múlva jön Londonból.
    Már így is van jó pár olyan eladó, akinek az OSF-je nem jönne meg időben nővéremhez.

    Felhasználói szinten a függetlenítő kód véglegesen megváltoztatja a flash tartalmát, nem jó irányba... A folyamat -felhasználói szinten- nem megfordítható. Halkan jegyzem meg: urban legend, mint a gen2 >> gen1 folyamat...
    Ezt nem teljesen értem. Most akkor az hogy nem megfordítható a folyamat, az az Urban legend ?
    Vagy akkor mi ?

    Milyen problémát okozhat ez, ha feltételezzük hogy - utánajárással - kb. bármilyen frissítést/routolást, stb. meg tudnék csinálni rajta, amihez nem kell speciális kábel.
    De még akár azt is, amihez spéci kábel kell (pl. JTAG, mint pl. bricked routereknél), és le lehet házi körülmények közt gyártani nem túl drága alkatrészekből (villamosmérnöknek tanulok) :) .
    Linux is ok, ha kell valami spéci dolog hozzá, akkor beletanulok (úgyis akartam már még komolyabban foglalkozni a témával).
    Csak eddig nem foglalkoztam androiddal, szóval új a terület.

    Pl. erre gondoltam: [link]

    A used Orange San Francisco (also known as the ZTE Blade).

    In full working order and unlocked so will accept any SIM.
    Complete with the original box, an unopened set of headphones and charger.
    The phone is rooted and is running the latest CyanogenMod 7.1 ROM with Android 2.3.7.

    The phone has some minor scuff marks consistent with its used condition. The biggest of these is on the front of the phone, just below the back button, which you can see in the primary item picture. The screen itself has a few minor scratches, but as you see from the photo these are barely visible.
    The phone will be dispatched using Royal Mail 1st Class Recorded Delivery.

    Miért okozhat az olyan komoly problémát, hogy routolt ?
    Utánaolvastam egy kicsit már, és tetszik ez a CyanogenMod !
    Ami rajta van ezen, az amúgy a legfrissebb, ZTE Blade-el kompatibilis verzió.
    (Illetve beta / alfa lehet hogy van újabb, de azt inkább kihagynám.)

    Itt van egy másik tipikus példa, hogy mit írnak az angol eladók róla, hogyan lett unlocked:
    [link]
    The phone is supplied with its original box and all the items listed above. I bought the phone from Orange and unlocked it using a code, after which I have been using it on Three. I will do a 'factory reset' on the phone to delete all data and to allow you to set it up as you want it.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák