Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ux1

    addikt

    válasz Keeperv85 #14619 üzenetére

    +1 :)

    Bár számomra az "átrendezett" menü néha még zavaró is, mivel így eltérések vannak a "vanilla" CM-től... De maximális tisztelet, a "turkálóknak" :DDD :R

    (#14617) Zsolt_72

    Sajnos nálam az akku idő a stock romokkal a legrosszabb. 10-12 óránál nem bírja tovább ha beszélgetésre is használom, igaz ősi SIM-em van, de szinte az összes létező fw-t megpróbáltam már... A CM ua. használat mellett elketyeg 1-2 napot is.

    [ Szerkesztve ]

    -=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

  • istnag

    addikt

    válasz Keeperv85 #14619 üzenetére

    Én, mint hozzá nem értő és ezt most komolyan mondom,úgy gondolom,hogy azért tűnik minden újabb rom mindenkinek gyorsabbnak,mert általában -jó esetben- van wipe,data/factory reset stb. magyarul szűz rendszer fut a telón,nincs benne "szemét" egyéb programok,amik lassítanák,majd telepítgetnek,esetleg mentést állítanak vissza és már enm emlékeznek,mennyire volt gyors az előző rendszerük,csak arra,hogy ez mennyivel gyorsabb.
    Olvasgatok más fórumokat is,hát ami a pl a szigszalagnál van,arra nem találok szavakat. Minden nap jön vagy 10 tökéletes rom és mindenki cseréli,utána már persze bevallják,hogy miért jobb a mostani és miben rosszabb a régi,mikor az fél órája még tökéletes volt. Ezen behalok...(nem ezen a fórumon van,itt még nem merészkedtem be oda).
    szerintem ez majdnem mind placebo hatás,mint nekem a CPU OC,nem negyon vettem észre sebesség különbséget,csak a teszteknél,de ott meg kit érdekel,nem azzal használom a telefont.
    Remélem érthető mit akartam kihozni ebből. ;) Én azért nem váltok sűrűn romot, pl fél évig volt a SDIII,aztán lecseréltem a Swedish Snowra (előtte volt fent egy kicsit az IA2) RLS3-ra,azóta az van,pedig van belőle,már 5 -s is,de nekem jó a 3-s,így nem váltok.
    :))

Új hozzászólás Aktív témák