Új hozzászólás Aktív témák

  • silver10

    aktív tag

    A melegedés témában
    Nem csodálom, hogy nem éreztem a hátlapot melegnek. Ez a kitámasztos flip tok a szendvicselt műbőr hátlappal eléggé hőszigetelő. Most csak azért is kipróbáltam komolyabb hardverzabáló játékokkal. Dungeon Hanter5, Brothers in Arms3. Itt már picit érezni a hátlapot. A CPU Temp grafikonja szerint 66 fokig ugrik fel 48-ról a proci és marad is persze 66C°a játék során végig. De játék után 5 percen belül lecsökkn 50 alá. Böngészésnél meg végig 48-50C°. Akinek ilyenkor is forró, annál ez szerintem rendellenes működésre vall. 2 hete Visegrádon használtam gyalogos navigálásra a hegyek között, leginkább teszt miatt. Visszatettem a gyári flip tokot, aminek vékony műag. hátlapja van. Kézzel sehol nem éreztem melegnek. Amúgy az erdei ösvényeken is jól vizsgázott. Na nem a Rám-szakadéknál, de a Fellegvár felé szupin teljesített net nélkül És azért van ott árnyékolt hely bőven. Össz. 2x vesztett pár mp.-ig jelet, de meglepett, hogy
    minden irányváltást a kellő időben és jól jelzett az erdei ösvényen! Ennyit meg a GPS képességről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák