Új hozzászólás Aktív témák

  • Birsinator

    tag

    válasz Sirandrish #89 üzenetére

    van... határozottan sok... pl még futás közben nem láttam, de olyan textúrákat is csináltak, ami az egész játékot cell shadderre cseréli. Ez annyit jelent hogy nem a szokványos grafika, hanem mint mondjuk az XIII című játékban volt amolyan képregény jellegű, vagy rajzfilm jellegű lesz, mint a mostanság megjelenő DragonBall Budokai és Naruto játékoknál. Meg olyant is láttam, ahol tényleg elég élethű textúrákat használnak, bár ez megítélés kérdése, hogy meg kell -e ennyire változtatni bármelyik játékot is. Amit most én használok ott a készítő csapat, az eredeti textúrákat rajzolta újra nagyobb felbontásra élénkebb színekre, így nincsenek a nagyobb felbontás miatt textúra hibák, valamint élesek közelről is az arcvonások, stb. Amit nem csinált meg, az a fix hátterek textúrái, mint mondjuk Link kunyhójának a belseje. Szóval érdemes próbálgatni. Sőt ha van hozzá türelme valakinek, akkor keverheti is a textúrákat. A neten vannak videók is a különböző módosításokról, pl youtube-on

    A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

Új hozzászólás Aktív témák