Új hozzászólás Aktív témák

  • Birsinator

    tag

    válasz Sirandrish #85 üzenetére

    Nálam volt ami elindult, de még nagyon gyerekcipőben jár, tehát azt mondom, hogy jelenleg nem tudok rendesen működő Nintendo DS emuról.
    Viszont volna egy kérdésem, rég volt, talán még igaz sem volt, de anno én elég sokat játszottam az egyik 2d-s Zelda-val, és most nem tudom, hogy melyikkel, és ezt szeretném kideríteni. Van egy olyan sejtásem, hogy a SuperNintendo-s Link to the Past-al játszotam, azt tudom, hogy nagyon sokat szo.. szenvedtem azzal, hogy van egy rész ahol ha rálépek egy "teleportra", akkor kis állatkává változok, és ez nem elég hogy átváltozok, de még a táj is komolyan megváltozik amolyan inverze lesz az eredeti tájnak.
    Nem tudjátok, hogy ez pontosan melyik Zelda volt? Azt tudom, hogy át kellett menni egy alternatív világba, ahok komolyabb monsták voltak, és hogy meg kellett találni a kristályba zárt hercegnőket, hogy be lehessen zárni a kaput a két világ között, különben a gonosz átjut a normális világba és ugyan olyan kopár sivataggá változtatja azt is mint az alternatív világot. Eléggé bonyolult volt, hogy hol a normál világba hol az alternatív világba kellett teleportálni ahoz hogy meg lehessen oldani a feladatokat.
    Legalább 2 hónapig nyomtam a játékot (és talán végig is toltam), de nem tudom, hogy pontosan melyik Zelda volt, és megint neki veselkednék, ha tudnám...(Jelenleg megint OOT-vel nyomulok, mert megint elkapott a nosztalgia)

    [ Szerkesztve ]

    A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

Új hozzászólás Aktív témák