Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    válasz tobias40 #8554 üzenetére

    Zenére nem jó!
    2 féle felírat lehetséges a youtube videoknál, a normális amit a feltöltő tölt fel a videó mellé, akár több nyelven is, és van az automatikusan létrehozott verzió, amibe néha vannak hibák vagy kimarad 1-1 szó ha zajos a háttér vagy többen beszélnek egyszerre, aztán erre még rámegy az automata fordítás, szóval nagyon nem 100% a végeredmény... Ez a automata verzió zenei tartalmaknál szinte soha nem elérhető, ha mégis akkor gyakran csak annyit ír ki hogy ép zene szól :D ha pedig van is felírat akkor az zene szövegek esetén tök hülyeségeket fordít és egyáltalán nem adja át az eredeti szöveget, inkább érdemesebb a googléba keresni rendes fordítást az adott számokhoz ha nagyon érdekel. Ha van "normális" külön angol felírat is feltöltve, vagy bármi más akkor azt választva abból generál magyar fordítást, az 1 fokkal jóbb, de zenékhez én ezt se ajánlanám. A zene szövegek szerintem soha nem lesznek mesterségesen fordíthatóak, van hogy még a perfekt angolos fanatikus rajongok is máshogy fordítják le ugyanazt a számot magyarra :)

    A funkció egyébként ott van a fogaskeréknél "felíratok" Zenei tartalomnál ritka de amúgy a legtöbb videónál van "automatikusan létrehozott" angol felírat, jóbb esetben külön normális angol is, ha van akkor mindig a rendest kell választani, utána pedig alatta a fordítást és ott kikeresni a magyart, és már jó is, most néztem ez a út jelenleg is működik, (A képen ez van) sima videóknál ami nem zene nekem teljesen megfelel.
    A gond hogy kevés az olyan videó ami mellé van feltöltve külön angol felírat, így csak az automatikusan létrehozott szöveg van és ez 1 fokkal rosszabb, bár én ezzel is elvagyok. De valamiért most az automatikus nem jelenik meg hiába van kiválasztva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák