Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chester91

    senior tag

    válasz kenand #20728 üzenetére

    Én jelenleg egy T620-at használok. Belül van 2 USB 2.0, valamint egy M.2 Sata csatlakozó. Ha ügyesen megoldod befér kettő 2.5-es SSD vagy HDD egy beépítő kerettel, valamint ott az M.2 port. A torrent gond nélkül fut 20-30MB/s sebességgel a 2.0-s porton is. Ezen felül kívül van még 2 USB 3.0 és 4 USB 2.0 port, amelyeket külső eszközként gond nélkül lát. Mivel nekem nem feltétlen adattárolásra, hanem médiaszerverként használom, hogy a lakás minden pontján tudjuk filmezni a feleségemmel. Mivel árban ugyanannyira jött ki 4gb rammal, mint a T610 2-vel - bár nincs rá szüksége a Synologynak -, én ezért vettem inkább ezt.

    Egyetlen dolgot nem tudtam eddig megoldani, de az úgy néz ki, hogy nem is biztos, hogy a Synovban megoldható, hogy ha van egy dokkoló, akkor abból fel lehessen kézzel legalább mountolni a második driveot. De hátha valakinek van ötlete erre, mert kifogytam a lehetőségekből.

    „Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

Új hozzászólás Aktív témák