Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Genius007

    őstag

    válasz petir #16647 üzenetére

    Régen sokat PuttYoztam, de mar nem szeretnék, azota mar kb el is felejtettem hogy csinàltam :DDD

    Tudom amatőr kérdés, de az SMB alatt mit értesz pontosan?
    Kívülről még nem csináltam semmit, mert azt a részét / odáig nem jutottam még el, hogy hogy kell beállitani azt, hogy kívülről is elérjem a gépet, akár telefonrol (Apple).
    Próbáltam egy - két Synology appot, de egyikkel sem jutottam dűlőre, gondolom azért sem tudtam, mert nem official a Synology DSM-em.
    (Bocsánat ha nem vagyok tisztàban egyes fogalmakkal, ilyen Nas terén még elég amatőr vagyok). :B

    Azt a Synologys kötetet / formazast amit fentebb említettetek azt hol találom?
    Jelenleg az 512-es SSD-n van a rendszer, a 2db 4TB HDD pedig Raid1-ben porog.
    Bár gondolkodtam, hogy veszek mellé még egy 4TB-t mert igy a 8bol csak 4et latok ugye.

    Szerk.: A routerem a Linksys appon keresztul elerem kivulrol, de gondolom azon keresztul igy telefonon nem tudom beallitani hogy a gepet is elerjem. :B Epp uton vagyok, aztan kiprobaltam volna.

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák