Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz DJ. Ru$y #26339 üzenetére

    Ja tényleg, félrenéztem. Kibaszás. Mindegy mert akció nélkül meg 1300 annyiért még megveszem, 1500 volt a plafon amit kiadtam volna érte. Csak legyen is mikor odaérek.

    Sima Entert nem kóstoltam az nem tudom milyen, de ez a mojito nekem ízlik, édes és citromos is egyszerre és nincs az a túl sok savanyú íz meg szénsav benne mint a Bomba mojitoba. Ez ezerszer finomabb.

    Ja megtaláltam az edrink részleget az itteni Teszkóba. Azért ez is megér egy misét, amilyen elszórtan van minden. Először is nincs kirakva külön tábla nekik. Ezért végigmentem a löttyös sorokon 4-5 sor. De mindig csak 1-2 fajta volt kipakolva, de 4-5 helyre is. És akkor most megtaláltam végre már nem is tudom az egyik löttyös sor túlsó végén. Sose voltam még ott, mert azt hittem abba a végébe is csak vizek vannak, takarásba van. Erre ott vannak az edrinkek.... Viszont ott van dögivel, kartonszám. RB, Teszkósok, Wattok, Bombák, Monsterek, Adrenalin, KX, Wild Touch, nem is emlékszem rá még mik voltak.
    Kár hogy Adrenalinból csak a sima van és abból is csak a kicsi. Pedig azt direkt kerestem, se nagy, se szilvás, se almás, semelyik.

Új hozzászólás Aktív témák