Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kinsiinoo

    senior tag

    válasz TothBan #6501 üzenetére

    Érdekes,hogy mindenki a 3 rossz kommentet olvassa sikeresen a 40000 pozitív mellett. Azért az arány mindent elmond.
    1.Nem rossz a kamera, annyit szoktunk megvitatni hogy kinél van az első gyártású sony kamerával ellátott.
    2.Nem rossz a hívás minősége, 1 ember írta az egész topikban, hogy nála van valami hardveres genyó.
    3.Hangerőről nem írtak rosszat.
    4.2.5D-s, egyik 2.5Ds telefon kijelzőre se a legegyszerűbb fóliát találni, de egyébként azért nem jó rá nekik mert rosszat rendeltek nagyrészt ami a Xiaomi Redmi Note 4-re való.
    5.Hajszálkarcok pár embernél, de ez sem egyedi

    Véletlenül sincs ennyi hibája csak sikerült 3 rossz kommentet olvasnod a több tízezer jó között.
    Az egy ami gyakrabban fel szokott jönni az az, hogy túl jó a zajszűrő és ezért a hangos helyeken berecseg a hang videó felvétel alatt. Erre pedig van megoldás root jog használatával.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung S23 Ultra 12/512

  • Ambrosio

    csendes tag

    válasz TothBan #6501 üzenetére

    Szia! Mint ahogy sok egyéb telefon topicjában, ide se ír be a nagy csendes tömeg, hogyha nincs gondja a telóval. Én is azok közé tartozom. Teljesen gyári állapotban használom, nem mókoltam vele semmit. Teljes megelégedéssel használom. Gyári rendszerrel volt már 4 napon túli akksi idő 5,5-es SOT-tal, 15%-ig merült ekkor... 3 nap kivétel nélkül mindig megvan, nem csontra merítve.
    A felsorolt hibákból nálam egyik sem jelentkezett, hibátlan a készülék. Üvegfóliát nem próbáltam, látván a tapasztalatokat, meg nekem amúgy sem tetszik, ha van a telón bármi. A kijelző több mint egy hónap zsebben hordás után is karcmentes. Remélem, segítettem. Ja, 50k-s árához mérten, szerintem tök vállalható képeket csinál.

Új hozzászólás Aktív témák