Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz egyedije #31516 üzenetére

    Nem a gyorsaságra lett kitalálva a funkció, gyorsabb nem lesz egy ROM belakás (valahol az időd mindenképp elmegy: vagy az update ZIP készítésekor vagy a TiBu-ból visszaállításnál mikor egyenként választod ki melyik appot húzod vissza).

    Ezt én spec. úgy oldom meg, hogy az appokat megcímkézem: amit biztosan minden ROM-ra felhúzok azt eleve megcímkézem és mikor új ROM megy fel akkor a filter-ben megadom a címkét és már megy is vissza minden. Mivel a TiBu saját magát menteni nem tudja (a licenszelés miatt nincs implementálva) így én elmentem a TiBu beállításait kézzel is meg használom a beépített autobackup funkcióját és ROM reinstall előtt a TiBu könyvtárába SD kártyára elmentem az autobackup file-jait (belső memória/data/com.keramidas.TitaniumBackup és ide is kell visszamásolni mielőtt a TiBu-t először indítod el az új ROM-on) és minden megy a régiben (azért van a TiBu mentési könyvtára az SD-n mert úgyis leformáztatja minden ROM a /data-t az encryption miatt, meg én így érzem magam jól).

Új hozzászólás Aktív témák