Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz FingR86 #3527 üzenetére

    Én most a második router beállításakor az útmutatód alapján csináltam végig és a régiót ellenőrizve ugyanúgy EU maradt a régió. :O

    {"current":"EU","list":[{"name":"中国大陆","code":"CN"},{"name":"香港地区","code":"HK"},{"name":"台湾地区","code":"TW"},{"name":"韩国","code":"KR"},{"name":"欧洲","code":"EU"}],"code":0}

    Ráadásul a "miwifi_r3600_firmware_aba17_1.1.19+SSH+txpwr.zip" fw-t tettem fel és ebben még nyelvet sem lehet változtatni, egyszerűen nincs benne nyelvválasztó opció. Szerencsére námelyik oldalon bekapcsol a google translate de nem fordít minden oldalt. Mondjuk a routert be tudtam állítani, internetkapcsolatom van meg wifi is.

    Az egyik érdekes dolog például a 17. lépés:
    17. Új SSH jelszó kinyerése

    Valami nem stimmel, mert az itt kinyert új SSH jelszót nem kell használni sehová. Ugyanúgy root/admin volt a putty belépéshez használatos jelszó, mint amióta a console scripttel megváltoztattam.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák