Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Defiator

    csendes tag

    válasz Dr. Maci #1512 üzenetére

    13T Pro szintén. Látványos megakadást nem tapasztaltam, bár még nincs Hyper OS.

    A "lila köd" nekem már kb. 10 év eloszlott az összes mobil körül, nem a 13T Pro kezdte :)

    Mondjuk amiket leírtál azok alapján nekem maradna a lila köd;
    kapok messenger-ben egy pfd. fájlt, nem tudom megnyitni valami beállítás miatt
    Nem tudom mi az a valami beállítás, de nekem ez simán megy. Ahogy írod, valószínűleg beállítás kérdése csak.

    a bluetooth fülesem (Sony) alkalmazását állandóan kilövi a rendszer, emiatt néha hosszú percekig kell "játszani", mire sikerül felismernie.
    Sony wf-c700n fülhallgatóval használom, amint kiveszem a tokból, indul a Sony "headphones" alkalmazása (amihez képest a MIUI egy stabil rendszer), úgyhogy szerintem ez megint beállítás kérdése. Lehet az akku kímélő kilövi.

    igazából jelöltem sem lenne egy új készülékre Nagyjából össze is foglaltad, hogy miért egy jó "vétel" a telefon. Nincs jobb ebben az árkategóriában (ami hivatalosan itthon is kapható).

  • Defiator

    csendes tag

    válasz Dr. Maci #1529 üzenetére

    Ha leveszem az akkukímélőt a Headphones akkor sem fut a háttérben. Kell valamit engedélyezni, hogy ne kelljen rá több percet várni, amíg megnyitom, és kapcsolódik a füles a bluetooth-on keresztül?

    Csatolok képeket hogy nálam milyen beállításokkal fut a headphones, illetve amikor először indítod el akkor saját maga is ellenőriz engedélyeket, azt is érdemes újra megcsinálni, akár úgy hogy újratelepíted a headphonest.
    [kép] [kép]

    Ha megírod a pdf. fogadásának engedélyezését azt is nagyon megköszönöm.
    Nekem semmi hiba nem volt, úgyhogy nem tudom hogy nálad mi a hibajel vagy hibakód. Gyorsan ránéztem google-ön, esetleg hasonló a probléma mint itt? https://youtu.be/90Y4y8HVUUY?si=7mlW77D4xkLh6Zwg

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák