Új hozzászólás Aktív témák

  • Victoryus94

    őstag

    Nekem a HW tökéletes (a zoomos optika lehetne jobb videóban, főleg este, de mint telefon ez nem sokat ront az értékéből).
    A szoftverrel viszont vannak problémák, azonban én a hívásrögzítés miatt az EU Rom-ot használok (így ezekből nem minden érint), denagyon sok idegesítő BUG-ba futottam bele.

    Ennek egy részét sikerült orvosolni, más részétől nem sikerült teljesen megszabadulnom.

    Ami most a legjobban idegesít, hogy:
    -A rezgőmotor halk. Nem hallom az értesítéseket, időnként a hívásokat sem, ha az asztalon rezeg a telefon.
    -Emiatt muszáj vagyok csengőhangot, és értesítési hangot használni.
    Az értesítési hang erejét pedig nem lehet a csengőhangtól eltérően állítani. Nekem ráadásul minimum szinten is hangosabb, mint amire szükségem lenne.
    -Az éjszakai mód nálam némítja a média hangerőt is.
    Ezért külön appra van szükségem az értesítések/hívások némításához.
    Ezt viszont kb heti 1-2 alkalommal kilövi a rendszer éjjel, és nem áll vissza reggel. (A Digitális jóléttel meg lehet kerülni a gyári ROM-on. De az EU verzióban ez sem működik)
    -Chrome fagyások, lassulások

    Ami már megoldódott:
    -Random töltési problémák (előző telómon volt optimalizált töltés), itt a beállítások között nem szerepelt, de "be volt kapcsolva", ami miatt hol töltött a teló, hol nem... 2 töltőt, 3 kábelt dobtam ki miatta dühömben, még wireless chargert is próbáltam.
    -Outlook/Gmail névjegyek időnként eltűntek (ez az EU ROM hibája)
    -.... (A többire már hál' Istennek nem is emlékszem, de voltak ilyen apróságok, minthogy a Chrome böngészőben a szó-kijelöléssel nem működött a keresés, stb)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák