Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz_23

    tag

    Sziasztok. Ma érkezett meg a TDII-m. Nagyon nagy elvárásokkal bontottam ki a csomagot. El kis kezdtem a bejáratását, de kb. 3 óra múlva ki kellett hogy próbáljam. :) Először keresgéltem a megfelelő bogyót és mivel nem volt sok időm próbálgatni a foam-nál maradtam. Moto Defy a forrás (poweramp progi). Meg kell, hogy mondjam az első benyomás elég lehangoló volt. Állítgattam az EQ is meg a Tone-t is (egyébként nem szoktam), de nem tetszett a hangja. Aztán hagytam FLAT-en. És elindultam munka után a városba. És szép lassan kezdett "kinyílni a hangja". Flac fileokat hallgattam, vegyes stílusban. Egyre jobban tetszett, tetszik.Egyébként a foam szigetelése nagyon jó.
    Már haza értem és kicseréltem a foamot a 2gyűrűsre és meg jött a tér is, a külvilág kizárásában ez is jeleskedik.
    Nagyon tetszik és még csak kb. 5 óra van benne. Remélem összeszerelési minőségi probléma nem lesz vele!
    Sokat vártam rá - dec. 19-én utaltam a zsét és csak ma kaptam meg - tudom ünnepek meg minden, de akkor is Thommas! :) Na mindegy, ha ilyen szépen javul a hangja és az összeszereléssel se lesz probléma akkor ezt elnézem. Érkezik hozzám 2 Meelec. M6p és cc51p tengerentúlról. Kiváncsi vagyok a cc51 ehhez képest milyen lesz.

  • Gabesz_23

    tag

    válasz peugeotmate #649 üzenetére

    Én pont innen várom ugyanezzel a céllal. Még nem jött meg, de szerintem a héten várható. nekem is TDII pimphez :DD lesz többek között. Én 3000 elejét fizettem érte szállítással.

    Mondjuk érdekes dolgokat találsz ha a többi termékét megnézed. Virág magvak stb. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák