Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz gyiku #105 üzenetére

    Nekem harmadik hónapban derült ki, hogy nincs elég engineerem a sat relayhez (19 volt 20 helyett). Kb -3 ország de lehet több is. Pedig kétlem, hogy két workshop beleférne (most így utólag nem tudom, szerintem nem nagyon csináltam felesleges dolgokat, így is mutont és floatert kellett standard cuccokkal lelőjek ami elég unfair), így sincs semmire pénzem (most már tudnék lézert csinálni ha volna miből).
    Ez a pánik dolog kicsit el van qrva, és azért azt sem tudom, hogy csinálják egyesek a classic(+) ironmant, szerencsével is legalább 1.5-2 missiononként elhull egy emberem (talán inkább 1/1) aminek ha nem töltenék vissza a következménye kb az lenne, hogy beletolok 10 órát utána fail. Az a baj a normal túl könnyű, 2 missiononként ha van egy oh shit pillanat amit többnyire meg is tudok oldani. Kéne egy normal.5 ... talán classic az alien aim/crit bónuszok nélkül, és mondjuk 4/6 hp helyett 5 játszható lenne számomra is...

    ui. az előző próbálkozásomnak (classic ironman) ott lett vége, hogy 2 hét után kaptam egy bomb küldetést thin manekkel, a 4-ből 2 ember meghalt, ott azt is mondtam, ok ennyi... az a LPR elég 'i win' gomb főleg az így is erős bónuszaikkal.

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák