Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuvicsuva

    őstag

    válasz Wesder #92199 üzenetére

    Látom, ma különösen megfújt a szél. ;]

    "Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

  • negyven2

    veterán

    válasz Wesder #92199 üzenetére

    Ez szerintem a #92170 alapján már mindenkinek átjött. De akkor majd legközelebb a "Hiperhivatkozás" szót fogom használni :DDD

    Amúgy ez magánvélemény, és nem Sony szidás, hiszen azt azért el lehet ismerni, hogy a Sony azért elég sokat letett a minőségi sztoriközpontú játékok piacán az elmúlt 10+ évben, de azért nekem pl. az ilyen dolgai kicsit ellenszenvesek. Főleg az a fajta burkolt önsajnálat (ami pl. pont az ilyen zártajtós nyilatkozatokból derül ki), hogy az MS tönkretesz a piacát, ami miatt nekik is felvásárlással kell reagálni. Miközben azért az MS igazából most próbálja magát visszahozni oda ahol a X360-as korszakban volt (vagyis, hogy kiegyenlítse a versenyt). Vagyis igazából én úgy érzem, hogy a Sony nem attól fél, hogy az MS lenyomja őket (mert azt biztosan nem fogja még akkor se ha ex. cím lenne a CoD), hanemhogy az a fajta előny ami igazából nem csak most, de mindig is megvolt neki, lecsökkenne, és kiegyenlítődne. Mint az történt az X360-as idején, mert ugye mind előtte, mind utána azért a közvetlen konkurenciát eléggé "otthagyta a porba" (a Wii és a Switch az ebben az estben nem tekinthető közvetlen konkurenciának).

    Egyébként még a felvásárlás elején elmondták, hogy pl. a CoD az marad multiplatform, és hogy a 2025-ig érvényes megállapodásokat is tiszteletben tartja. Simán megtehetné, hogy nem érdekli, és max. kifizeti a büntetést/kötbért, de az MS-nek jobban megéri ez (ugye a másik MS-es pénztermelő, a Minecraft is maradt multiplatform cím, brand).

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Új hozzászólás Aktív témák