Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz .LnB #80038 üzenetére

    Valahol elvileg látni lehet a TMS értéket, ha jól emlékszem.
    A legnagyobb hatással a harmadik részben hozott döntéseid lesznek rá. Azért sem mindegy pl, hogy Wrex életben volt-e, mikor az első részt befejezted, vagy hogy ki élte túl a második rész öngyilkos küldetését és azokkal milyen a viszonyod. Mert valahol szinte az összes korábbi szereplő bekavar valamivel a harmadik részben, ha még él. És ha lojális, segít. Vagy nem, de legalább nem hátráltat.
    Ha jól értelmezem a második linket,. nem az kell, hogy minden bolygót bescannelj, hanem az, hogy minden szükséges fejlesztéshez elegendő alapanyagot szedj össze. Azt meg meg kellett csináld, különben nem sikerült volna az öngyilkos misszió.
    Én most tartok ott a második részben, hogy el kellett döntenem, gyűjtöm még a csapattagokat, vagy megyek az IFF után. Illiumon még nem voltam és Tuchankán sem, de már jó sok haragost sikerült begyűjtenem. Most én vagyok a morcos vanguard, régebben mindig valami harcos voltam, aki mindenkivel haver akar lenni. A mostani csak a saját csapatával akar jóban lenni, mindenki más érdektelen, ha megpróbál szembe szállni, kakukk. Mondjuk Zaeed se maradéktalanul boldog, de lojális.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák