Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz Bluverkill #4780 üzenetére

    Nem tudom miért tartod félkésznek én még nem próbáltam, de azok szerint akik próbálták remekül működik, bár az elérhetősége gyatra és elhanyagolja a Sony ez tény, ezért is tart ott ahol van, ugyanakkor nem csak azért van mert "a Sony mindenbe bele kezd hogy mondhasa hogy ez nekem van csak" a now-hoz a felvásárolta a játék streamelés két úttörőjét, pontosabban a gaikai-t felvásárolta, az onLive-nak meg a csőd után a maradékát, mindezt még akkor amikor az MS-Google-Amazon-nVidia kvartettnek még meg sem fordult a fejében.

    Persze, hogy belekezd mindenbe, a nagy cégek mind ezt csinálják, lásd MS-nek is ott volt a mixer, meg anno a zenei szolgáltatása (ilyesmivel, hasonló sikereket elérve próbálkozott a Sony is), vagy a Google-nek a plus, az Apple-nek is volt egy sor ilyen és még sorolhatnám.

    Mint Írtam igen elhanyagolja/elhanyagolta a Now-t a Sony, most látszik egy kis mozgolódás, lehet lesz valami (lehet nem), de a lényeg, hogy még nem egy leírt szolgáltatás.

    Ha nem vagy fanboy akkor elnézést, de nekem úgy tűnt, hogy annak, hogy örülsz, hogy az MS-nek (lehet) nem lesz streaming-ben konkurenciája csak arra tudtam gondolni, hogy fanboy vagy vagy részvényes és utóbbit kizártam :)

    u.i. más téma: én speciel a mixer halálát sajnálom, mert a fb videók úgy ahogy van egy kalap sz*rt sem érnek (ezerszer kezelhetőbb volt a mixer), a youtube meg nem a stream-re van kitalálva, szóval így szvsz a twitch-nek nem maradt ellenfele.

    [ Szerkesztve ]

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák