Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz Moby #43145 üzenetére

    Egyreszt a "mennyinek kellene lennie" sajnos semelyik dimenzioban nem mervado, nem is volt, nem is lesz.
    Masfelol magyarorszagon sokkal tobbet szamit az, hogy "szazert nextgen konzolt" veszel, mint az, hogy - sokkal - tobbert sokkal jobbat. Nem mindenki rantja elo zsebbol a 180-at a masik gepre es, ha esetleg honapok ota gyujtogette valaki a 100 ezret az uj gepre, akkor nem feltetlen lesz nala plusz meg egyszer ennyi.
    Cserebe azt nezd meg, hogy 100-bol milyen pc-t lehet epiteni es 100-bol mivel, milyen minosegben tudsz jatszani.

    En is x-et vettem es sok mindenben egyetertunk, abban is, hogy a series x-nel nincs jobb ar-ertek aranyu eszkoz jatekra.
    De "olcso" a series s, mindent egybevetve, szimplan azert, mert "nem draga". Van jobb tobbert? Mint az allat. De ez a fentieken nem valtoztat.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • Zoleee83

    addikt

    válasz Moby #43145 üzenetére

    Ezt ugye nem gondolod komolyan a jelenlegi hardware árak mellett? :F
    Próbálj meg összerakni egy teljesítményben azonos PC-t, nem sok alkatrész fog összejönni ebből az árból, MS-nek sem ingyen vannak az összetevők, az már más kérdés hogy az XSX sokkal jobb áron ajánl jobb ár/érték/teljesítményt, de ez már más lapra tartozik.
    Teljesen jó árra van belőve az XSS a jelenlegi helyzetben, van is rá kereslet, nem mindenki hardcore gamer.

    @Samu- Én is így vagyok vele, nem terveztem most egy darabig játékot venni, a lemezes Valhallára is rá lettem beszélve, nem tehetek róla! :D

    @persil- leírtuk kb. ugyan azt egyzerre :K

    [ Szerkesztve ]

    * You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Új hozzászólás Aktív témák