Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz Tasunkó #125248 üzenetére

    Én? Á dehogy! Én a Visaget nem is mertem végigjátszani és az Amnesia the bunkert is eléggé félve. Soma-t is félbehagytam, igaz azt már leginkabb azért mert egyrészt félek, masrészt már idegesítenek az olyan horror játékok ahol teljesen védtelenek vagyunk és csak bujkálni meg menekülni lehet. Az AW1-ben az ellenfelek viszont olyanok mintha egy bohózat lenne az egész. Azon gondolkodtam, hogy poénbol csinálták a keszítők vagy komolyan gondolták ezt a falusi thriller hangulatot? Gumicsizmás, piros kockas inges, lapátos ellenfelek? A joggingosok meg olyanok mintha valamelyik borsodi zsákfalu putritelepének mélyéről kerütek volna nyugdíjosztás idején egy-két rablás erejéig. 😂
    A túlélő kategória viszont helytálló mert még könnyű fokozaton is nehéz a játék, egy-ket vágás és halott vagy és minden úgy van patikamerlegen kiszámolva, hogy épp beess a következő lámpafény biztonságába mielőtt meghalsz. Ez viszont latszik szandekos és tökre kiszámolt, tehat csak tovább szorít az egyebként is tök linearis csőbe, amiben vezetve van a játék.

Új hozzászólás Aktív témák