Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sNk77

    aktív tag

    válasz persil #100554 üzenetére

    Nem gondoltam komolyan, pont azért van ott a smiley, mind1. De ez a játék tényleg mindent elkövet, hogy agyvérzést kapjak és letöröljem. Lóval megyek a main küldi felé, egy lovas csávó a fénysebességével üvöltés kíséretében oda teleportált majd levágott a 40-es területen. Ez ha nem bug, hogy 9 kilométert kell futni nem tudom mi a hab a tortán a teleportálós lovas, miért kell nekem 3-4 ilyen terület érintésével negyed órát lovagolnom, közben párszor levágnak vagy lelőnek. Gondolom a játék oda vitt volna csak sikerült neki az Xbox menüjébe.. Oké engedjük el vannak bugok más játékokban is, oda értem majdnem, de akkor jött a lv6-os terület és gondoltam küldizgetek itt, hogy felfejlődjek kicsit. Rendben, első kis tanyán megint jött ez a zavaró a seggemet nézem kameraszög és közben nem egy van ellenem és fogalmam sincs mikor vágnak oldalba vagy seggbe mikor dodge-oljak. Közben néha ahogy forgolódsz a sátor, a kerítést látod telibe és az ellenfélből semmit. Majd a semmiből mikor már pont túl voltam ezeknek a legyilkolásával megjelent durván 5-6 tevés íjász, aztán azok nem kíméltek. Összecsomagoltak a picsába. Újjáéledtem mentem tovább, megint egy ?-es területen a halálfejesek (lv6-os területnek írja továbbra is) és halál. Oké, nézzünk mást, küldetés lv6-os remek. Egy részeg csávót kell visszakísérni a feleségéhez meg pár krokodilt megölni előtte. Már a tutajon ülünk megyünk haza erre egyszer csak egy krokodil a semmiből felpattant mellénk és elkezdett harapdálni, elkezdtem megölni, de a tutaj előbb adta fel mint a kroki. Csak én nem a vízbe estem a küldis csávó mellé hanem a víz tetejére bugoltam és nem tudtam mozogni, nem reagált semmire. És szépen ott megölt a krokodil. Én meg itt sokalltam be és xbox logó, menü, vissza Odyssey. És gyorsan megnéztem itt milyen egy harc és igen, kicsit kizoomol harc közben. Sokkal jobb. Meg nem emlékszem ilyenekre, hogy egy sátor vagy lógó szőnyeg takarna bármit mert jobban megcsinálták a kamerát. Vagy átlátszó lesz akkor vagy beugrik a kamera mögé, nem elé. A harc sokkal folyékonyabb, reszponzívabb. A ellenfelek közti váltás, ugrás is sokkal kezelhetőbb, átláthatóbb. Az épületek közti ugrálás gyorsabb az Originsben, viszont sokszor úgy érzékeli a játék, hogy te most ott nem mászol fel öcsi és leugrik.

    Lehet csak nekem volt ilyen rossz szériám vele, majd később rápróbálok megint. Remélem a Valhalla olyan lesz ezeket tekintve mint az Odyssey. Lehet csak azt kéne megnézni kik melyiket készítették, melyik studiójuk. Ha jól emlékszem az érkező AC-ra azt mondták azok készítik akik az Odyssey-t.

    És én pont nem szeretném, hogy csőben vezessen, az Odyssey-ben pont megyek összevissza, csinálok mindent is. Felfedezek. Nem sietem el, hogy gyorsan a végére érjek.

    [ Szerkesztve ]

    nádpálca

Új hozzászólás Aktív témák