Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HF77

    őstag

    válasz NyMRooD #96369 üzenetére

    na jó, a havi csere természetesen túlzás volt, de hogy rendszresen cserélni kellet a cuccokat, hogy az a játék ki is nézzen valahogy, az tuti!!
    3 éve vettem egy konzolt ami 70e volt..minden játék hiba nélkül megy rajta, és még nem is csúnyák
    PC-nél ugyan ez mennyi lenne..?? egy alsó kategóriás "gamer" gép min 160e!
    és én mivel nagyon rég notebookot használok, nincs is igényem semilyen asztali gépre

    [ Szerkesztve ]

    xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

  • Timer

    veterán

    válasz NyMRooD #96369 üzenetére

    Utánanéztem én, de az X360 akkor már nagyon lógott kifelé a kínálatból (tavaly januárról beszélünk!), így azt tudtam, hogy a régi rendszerre sokkal több a Kinect-es cím (abban a pillanatban), de azt álmomban sem gondoltam volna, hogy konkrétan megáll a fejlesztés, és hogy a Microsoft nem hogy rágyúrna, hanem egyenesen kivégzi a platformot.

    (Halkan jegyzem meg, járna a f@szkorbács ezért is nekik, de nem meglepő, hiszen ugyanezt tették a WP-vel).

    Amit a PC fejlesztésről írt valaki, had tegyek egy gyors reakciót rá, de tényleg nem a vita szítása a cél: a belépő költség tényleg sokkal nagyobb a PC-nél, és ha csak a hardverigényt nézem, jóval időtállóbb bármelyik konzol (bár, ez utóbbit azért az elmúlt két év trendjeinek tükrében egyre kevésbé merném állítani). Viszont, ha már egyszer van egy alapod, és nem hagyod elévülni teljesen, igen jó hatásfokkal fenntartható egy olyan állapot, amikor minden cím futni fog, ha nem is a legdurvább beállításokkal. Én erre törekszem, így évente jelent 80 ezer forint környéki költséget a gép, ami persze minimum egy kategóriával több, mint egy XBOX fenntartása, de ez csak a hardver. A szoftverek kínálatát, vételárát nézve azonban - különösen, ha nem az AAA címek nyitó összegét nézzük, hanem mondjuk ugyanezen címek 6 hónap múltán látható árcímkéivel kalkulálunk - erősen kiegyenlítődik ez a mérkőzés, persze ez olyan, mint a statisztika, többféle eredmény kihozható ugyanabból az adathalmazból...

    @okibots: nem vettem köpködésnek, sőt, többségében egyetértünk, úgy tűnik. Egyébként eladnám én, ha tehetném, a feleségem ragaszkodik hozzá a táncika miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák