Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XFishboneHUN

    senior tag

    válasz sepsi0 #88038 üzenetére

    Melyiket vegyem? Xbox One vagy One S? Nincs 4K-s megjelenítőm és nem is tervezek.

    Teljesen mindegy, egyéni preferencia kérdése. De ha az újabb felé hajlik a keezed, akkor már inkább S. Az S nem igényel 4k-s TV, csak annyit tud és sokan itt értik félre, hogy a 4k-s bluray filmeket képes lejátszani, nem ugyan az a kettő. : )

    500GB vagy 1/2TB? Ha jól olvastam külső USB3-as vinyóval egyszerűen bővíthető így elég lehet az 500GB-os változat.

    Ha nem akarsz plusz külső vinyót rákötni, akkor inkább az 1-2 terrásban gondolkoznék, persze ezért a felárért, amit elkérnek az 1-2 terrás gépért, már vesz az ember egy 1-1,5 terrás külső vinyót. :)

    Olvastam anno, hogy a kinect nem az igazi. Igaz ez, rosszabb a 360 kinect-nél?

    Nem tudom hol olvastad, de baromság. :) Sokkal jobb a 360-tól, viszont mivel Xbox One-re alig van (10-15 db) KINECT játék, ezért én feleslegesenek tartom, hacsak nem elég a gyerekeknek egy sport és egy normális táncikálós. Illetve azt is tudni érdemes, hogy S-es verzióhoz, már kell venned egy KINECT átalakítót, mert ebbe már nem tudod csak úgy beledugni. :)

    Másik... Ez a Windows 10 a boxon mennxire használható?

    Ez egy lebutított Windows rendszer, nem sok köze van az asztali verzióhoz. :)

    Használni szeretném média box-ként is. Ha jól láttam lehet rá Kodi-t telepíteni (XBMC)? Ha igen, akkor kiegészítőket is fel lehet telepíteni, pl. MSrepo?

    XMBC-s dolgot ne mismerem, de csak azon appokat lehet telepíteni, amik a store-ból elérhetők Xboxon.

    IP tv boxnak is használható? Nem szolgáltatói, hanem pl. Itt-ott tv, Telenor Mytv,..

    Ha van szolgáltatós set-up-boxod, azt rá tudod csatlakoztatni a boxra és tudod így nézni az adásokat, amúgy semmi ilyen verzió nem létezik, mint a Mytv, vagy Mindig Tv stbstb...

    Remélem segítettem! :)

    Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

  • ferensz

    senior tag

    válasz sepsi0 #88038 üzenetére

    Nincs rá Kodi, workaroundként a HDMI-in-be szoktak Amazon Fire TV sticket dugni és arra rakják fel a Kodit. Médialejátszára az egyetlen igazán élhető megoldás a Plex, de ahhoz ugye kell egy Plex szerver is.

    "jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

Új hozzászólás Aktív témák