Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz csuvicsuva #51542 üzenetére

    Én annyi tragédiát láttam már életemben, hogy egészen egyszerűen immunissá váltam a sok fasság iránt, amit a torkomon próbálnak lenyomni.

    Legyen az egy gyógyíthatatlan beteg, aki ott sorvad el előtted, vagy alacsony jövedelmű nyugdíjas, aki az ágyában fagy meg. Hol közelíti meg ezt, hogy idióták habzó szájjal fröcsögve próbálják bojkottra rábírni az embereket a Harry Potter miatt?
    Ez akkora nonszensz, hogy a Androméda-ködből is látszik és ezért nem állnak velünk szóba a földönkívüliek.

    Én nem hiszem, hogy ez az lmbtq bullshit hátrányosan befolyásolná az életemet, vagy drágább lesz tőle a kenyér, de az más sanszosabb, hogy a gyerekemmel már nem nagyon tudok hóembert építeni és az egyre gyakoribb nyári 40 fokokra sem fogom tudni azt mondani, hogy hű de faxa.

    Ez az lmbtq csak a hergelésre jó, de arra nagyon és ebben a média mint közvetítő 200%-on teljesít.
    Engem nem zavar a cirkusz, mert kinőttem belőle, de sajnos sokan tapsolnak neki, mert ez az egyetlen szórakozási lehetőségük.

    Szóval amíg én élhetek abban a buborékomban, amit csatakos izzadsággal felépítettem ezen a sárgolyón és élvezhetem annak privilégiumát, hogy egy játék megvételével csak simán koncentrálhatok annak élvezetére, addig cseszettül szánakozok azon, hogy egy kisebbség semmitérő vergődését a média úgy tálalja, mintha a török földrengéssel egyenértékű lenne.

    Amíg egy lmbtq-s le nem tapossa le a kukoricámat, addig annyi pávatollat dugdoshat a seggébe, amennyi jólesik.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák