Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz ferkoczy #29317 üzenetére

    Mondjuk azon részét nem értettem anno a bejelentésnek, hogy azért mellőzik az AI csapattárakat, mert a játékot úgy tervezték, meg, hogy az erősen építkezzen az elszigeteltségre, és a kilátástalanak tűnő helyzetre. Persze ezt már akkor megcáfolták, mikor mondták, hogy természetesen lesz lehetősség 4 fős Co-Op-ra is, viszont AI csapattársak nem lesznek (de az első gameplay videó az egyből Co-Op volt :D, ugyhogy ennyit a magányos harcosról :D ).

    Úgyhogy igazából ezt a nevetséges korlátozást oldják majd fel azzal, hogy behozzák post-launch-ba a választható AI csapattársakat (vagyis ugyan-úgy lehetsz majd Rambo is).

    Amúgy nekem a Wildlands-ben nem zavartak a csapatársak, maximum akkor amikor sikeresen lebuktak lopakodás közben (ami nekik sokkal nehezebben ment mint nekem, mert az ellenséges AI sokkal nehezebben vette őket észre). Az egyetlen zavaró dolog az volt néha, hogy Co-Op-ban nem volt rá lehetőség, hogy az üres helyekre berakjuk őket.

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

  • l.skywalker

    félisten

    válasz ferkoczy #29317 üzenetére

    Ja értelek, ezt nem olvastam. De amúgy is tök hülye kommunikáció. Nem lesznek, de lesznek :D

    (#29318) figure85: én kifejezetten szerettem őket, nagyon jól lehetett őket irányítani és amikor azt akartam, hogy ne bukjak le miattuk, akkor megmondtam nekik, hogy: MARAD.

    A vicces az volt, amikor sling shot-ra küldtem őket és elkezdtek úgy helyezkedni, hogy rálássanak a célpontra. Volt olyan, hogy az egyik helyezkedés közben szépen belopakodott az unidad tábor közepére, konkrétan a járőrök között, akik le se sz.ták :DDD De nem buktam le miattuk, csak elég valótlan volt ugye.

    Én mindig hiányoltam őket, mikor csak ketten voltunk valakivel. Egyedül a Predator ellen voltak hatástalanok, de ott én mindig elbuktam.

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák