Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz WhiteWalker #10355 üzenetére

    Nagyon sok mindent rosszul látsz. :)

    "Csak azóta köröket vert rá...az apple meg most kap észbe, hogy lehagyták,kicsit elkényelmesedte a srácok"
    Lehet ,hogy ezt akarod látni te de ez nagyon nem így van. Samsung nem hagyta le az applet,(néhol ezt terjesztik de normálisabb oldalak megmondják,hogy jól halad a samsung piacvezető az androidos telefonoknál de azért nem ért fel még mindig az applehöz). Részvények,eladás,stb,stb.

    " rootolásnak tudom milyen előnyei vannak és hátrányai.". Ezek szerint mégsem tudod mert a rootolásnak semmilyen hátránya NINCS! Rootoltam anno sgs, sgs2-t,sgs3-at és semmilyen hátránya nem volt. Olyan appok igényelték amik fontosak voltak,hogy használható legyen az sgs3 ezért kénytelen voltam rootolni. Először én is úgy voltam mint te ,hogy "áhh ez meg az, meg a rootolásnak milyen hátránya van" amíg nem hallgattam a tapasztaltabbakra nálam akik jobban benne vannak a témában és megmondták,hogy semmilyen hátránya nincs. Ez olyan mint windowsnál rendszergazda jog. Semmi más. Play kommentekre hallgatni meg...no komment. Nem másokra kell hallgatni hanem a tapasztalataid alapján tanulni. Playen a kommentelők sokan azt se tudják mit mondanak.

    "érdekes gyári szoftverrel eddig minden tökéletes ment amit leszedtem a marketről és mindegyik működött...de érdekes.." Érdekes nálam nem gyári rommal és gyári rommal is kicsit buherálva,hogy ne legyenek laggok így is tökéletesen ment minden app. Ha a rendszeren nem mennek az appok akkor vagy az app szar vagy a felhasználó nem tudja feltárni a hiba okát, vagy egyáltalán nem tudja mit csinál csak feltolt valami romot és "Huhh most itt ,hogy kell".... Samsung szoftverek terén a galaxy s-től fogva egy hulladék, neked kell összebarkácsolni,hogy jó legyen és azt kell neked csinálni amit a fejlesztők nem csináltak , vagy csináltak csak nem azt amit kéne hanem fejlesztgették azt,hogy nézi a szemedet, vagy a fejedet kell mozgatni (a szemed helyett),hogy tudjad görgetni az oldalt vagy egyéb hülyeségeket, de az alapokat azt nemm.Hát miért is ugye.

    Oké.hogy Samsung rajongó vagy ezzel semmi gond nincs csak a hülyeséget azt ne terjeszd. Vagy menj be egy s3 topicba terjeszd és akkor majd nézd meg a válaszokat. Nem hiszem,hogy túl pozitív lenne. ;)

    Én is Samsung rajongó voltam adtam a Samsungnak egy utolsó esélyt telefonok terén na ezt is eljátszotta és akkor ennyi volt. Visszatérek applehöz, talán akkor majd visszajövök Samsunghoz, ha pld egy HTC One féle szoftver lesz rajta. Addig nem .

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz WhiteWalker #10355 üzenetére

    Kicsit elfogult itt valaki. :)

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák