Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Buster17 #6250 üzenetére

    Ilyet a mekibem is csinálok, azaz csak abban az esetben, amikor nem nyúlt hozzá vagy csak korrigálhatóan (kés). Amikor ajándékba adtuk a McMenük mellé az almáspitét, volt, hogy egybe bele volt harapva a sarkába (nyissz), a másik kettő meg ki se lett bontva :C Meg mostanság sértetlen fánkok és fagyik is előkerültek, túrógolyóról nem is beszélve és sültkrumpli is szokott 90%-os állapotban lenni :)) A nap vége a kedvencem: folyton hagynak ezt-azt, mint cukor, tejszín, limonádé, szószok (Barbecue rulz), na azokat haza is lehet vinni. Ezt én lootnak hívom :D

    De hallod, én simán kimennék ilyen bérek mellett :Y Csak most vacillálok, mert diploma az lehet kellene...

    Melót azt hogyan szerezted? Előre lezsíroztad vagy kimentél és egy hét alatt találtál? Még a mekisek is jól keresnek. Olvastam egy friss cikkben is, hogy "diákmunkával viszonylag alacsony 8-10€-s órabérrel lehet számolni" - hogyazanyád.

    @Prof01: mit tanulsz? Amúgy diplomával lehet jobban el tudnál helyezkedni és akkor +1-2000€-t hozzászámolhatsz a havihoz :)

    Amúgy tudjátok, hogy mi az igazi biznisz? Németföldön, Japánban egy jó helyen dolgozni és a bér egy részéből meg fenntartani egy fejlesztőstúdiót Oroszországban vagy Magyarországon :D

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák