Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz icemad #47011 üzenetére

    Sokkal károsabb. Ez egyszerűen tény, nincs mit vitatni rajta. A dohányfüst miatt sokszor több méreganyag kerül a tüdőbe. Már ez a rövid kísérlet is kitűnően szemlélteti a különbséget a két dohányzási típus között. [link]

    A pia meg mennyire súlyos? Napi, heti, havi, alkalmankénti fogyasztás, esetleg lerészegedés is bekövetkezik? Én az alkoholt is akkor tettem le amikor a cigit és akkor fogytam le 45 kilót is. 2017-ben egy teljes életmódváltás során. Mindennel egyszerre. Az alkohollal kapcsolatban rengeteg tanácsot, segítséget tudok adni akkor ha tudom milyen fokú ez a dolog nálad. Milyen rendszeresek az ivások, hatással vannak-e az életminőségedre, stb. Ez egy nagyon összetett dolog. Nekem probléma volt már az életemben az alkoholfogyasztás. Én a gépszíjjas kontrollvesztő tipus voltam. Több hét akár egy-egy hónap is eltelt egy-egy ivas között de akkor a teljes lerészegedésig és volt hogy 2 napig is tartott egy ivás. Utana szinte semmire se emlekeztem és nagyon rosszul voltan fizikailag is meg lelkileg is. Aztán megfogadtam soha többet de eltelt 2 hét vagy 3 esetleg 1 hónap és újra jött a berúgás. Tulajdonképpen ez az alkoholizmus egyik tipusa. Vannak a szintentartók akik pedig minden nap isznak de szinte soha nem hulla reszegre,hanem amolyan spicces állapotban vannak szinte mindig. Ők a kézremegős már kora reggel felessel indítanak tipusok. Meg van meg más fajta is most nem írom tele a falat evvel de beszélhetünk erről ha gondolod.

Új hozzászólás Aktív témák