Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    No, közben meg ma már megérte egyetemre menni :))

    Az egy dolog, hogy az évfolyamon 39 tanulóból 35 nő. Az a furcsa, hogy nem nekem kellett az ő társaságukat keresnem, hanem ők keresték az enyémet. A volt osztálytársnőm cukkolt azzal, hogy végre kifoghatok valakit a tömegből, a barátom azt javasolta, hogy egy "szerencsétlenebb" lánykát csípjek meg, anyám azt mondta, hogy építgessem a kapcsolataimat (ki tudja melyiknek veszem majd hasznát alapon), és a többi ismerősömtől hasonló megjegyzést kaptam, el lettek küldve a francba :D Sokukkal tök jól el lehet dumálni, nem olyan, mint a középiskola.

    Egy lány volt aki nagyon bejött, amikor közös óránk van, mindig beszélgetünk a szünetben, órán meg papíron irogatunk. Ma például csak angolul. Próbaképpen feltettem egy indiszkrét kérdést (a méretei iránt éreklődtem), elolvassa, elneveti magát, rámnézett "úgy" (mint amikor barátiasan lecseszni szokás), igyekeztem ártatlan képet imitálni, megint elnevette magát és megadta a méreteit, majd folytattuk a beszélgetést óra után, majdnem másfél órán át (ebből egyet kettesben). Félúton elhívtam randizni és igent mondott :Y

    Persze marha boldog vagyok, csak momentán össze is csinálom magam, mert még sosem voltam randin. :(

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák