Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz l.skywalker #45018 üzenetére

    Ez duma. Rendszeres a hiba, nálam is állandóan feldobálja, ingyenes gold játékok letöltésnél is, illetve a géphez kapott Fallout 3 kódomat sem tudom hónapok óta beváltani. Meg kell próbálni másnap, aztán harmadnap, aztán megint, előbb-utóbb sikerül. Ha szerencséd van, nem csúszol ki az akcióból - volt már, amiről én így lemaradtam. Közben véletlenszerűen másik játékokat nyugodtan tudok venni. Sőt, olyan ingyenes gold játék is volt, ami folyamatosan hibát dobott, aztán egyszer csak megjelent a letölthető játékok között, pedig elvileg egyetlen alkalommal sem sikerült végigmenni a vásárláson.

    Mondjuk úgy, hogy nem tökéletes a rendszer...

    Szerk.: Igen, konzolon gyakrabban működik, mint nem, de ott sem százas. Illetve XBO-n szokták ajánlani, hogy váltsunk régiót, az megoldja, mondjuk a Fallout 3-mat nekem sem magyar, sem német, sem US régión nem engedi kódban beváltani - a US annyival van előrébb, mint a másik kettő, hogy ott felismeri, hogy milyen játékhoz tartozik a kód, és csak utána közli, hogy hiba történt, a másik két régión már eddig sem jut el.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák