Új hozzászólás Aktív témák

  • Jinghis33

    csendes tag

    Nos... lenne egy cefettnagy problémám. A helyzet a következő van egy X-micro [XMP3M-###] Video MP3 lejátszóm... és a probléma a következő... Tegnap hallgattam a rádiót... de nem tetszett az adás, mondom kikapcsolom. Majd újra újrabekapcsolva bejött az a tipikus köszöntő "X-micro Plug and Fly" Háát el is szált szépen... Mert nem jutott el a menübe... nah próbálkoztam, hogy Li-on elemet ki... majd be és bekapcsolni eddig mindíg bejött... háát most is majd kivágott egy "DOS error" parancsot a menüben.. nah akkor kezdtem el pislogni... csináltam egy a lejátszón egy Format-H-t úgy tudom az megtartja a menüben a nyelveket... háát nem... az is elszált, max az angol.. de az se teljesen jó... Szóval ha más nyelvet választok.. Pl. magyart ( Mert hát csak magyar vagyok ) akkor szépen befehértedik a képernyő...

    Szóval kb ennyi ha TXT olvasok:
    "Egyszer a paraszt elment kapálni és nem talált semmit"
    Helyett:
    "Egyszer a paraszt elment kap( egy nagy fehérség )lni ( megint nagy fehérség )s nem tal( ismét fehérség )lt semmit".

    Olvasgatom a kézikönyvet de azzal is kitörölhetem. Egyszerűen nem értem... Persze nekem is úgy jelzi ki mint cserélhető lemez. Nah PAFF*... És fingom sincs mit tegyek. Lehet le kéne formáznom a menüjéből, Format-L -el... vagy a gépen kéne újraformatálnom? :F Talán megoldódnak a nyelvi "anomáliáim" ? Jól jönne egy-két segítő kész emberke.. mert nagyon szeretem ezt a lejátszót. :O és már lassan a falba verem a fejemet ettől :W . Megpróbáltam a lehető legjobban elmagyarázni... ha még mindíg nem érthető vagy túl hülyén magyaráztam el... kérdezz nyugodtan. És köszönöm, ha tudsz segíteni :)

    [ Szerkesztve ]

  • Chaser

    titán

    válasz Jinghis33 #1 üzenetére

    Próbáld formázni, ha az nem segít vissza gariba. Xmicro szokott ilyeneket produkálni.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák